Stol 1700-tal svenska modellen

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOL, 1700-tal, gustaviansk, sk. svenska modellen, skuren dekor, benkryss, vitmålad, sitthöjd ca 45 cm

Senare bemålad ytskador och färgbortfall

760310

2020-04-09