Porsgrund servisdelar
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
PORSGRUND, (14) servisdelar, porslin, 1887-1911, 12 små fat, 2 uppläggningsfat, fatens diemter ca 19 cm
Ett uppkäggningsfat med klammerlagning, 1 fat med nagg, bruks pch åldersrelaterat slitage
760317
2020-04-14