Porsgrund servisdelar

Porsgrund servisdelar
Porsgrund servisdelar
Porsgrund servisdelar
Porsgrund servisdelar
Porsgrund servisdelar
Porsgrund servisdelar
Porsgrund servisdelar
Porsgrund servisdelar
Porsgrund servisdelar
Porsgrund servisdelar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

PORSGRUND, (14) servisdelar, porslin, 1887-1911, 12 små fat, 2 uppläggningsfat, fatens diemter ca 19 cm

Ett uppkäggningsfat med klammerlagning, 1 fat med nagg, bruks pch åldersrelaterat slitage

760317

2020-04-14