Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TAKLYKTA 1900-talets slut, 6 kantig, gulmetall samt glas, höjd ca 38, diamater ca 30 cm
Ytslitage, ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen
760322
2020-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här