Taklykta

Taklykta
Taklykta
Taklykta
Taklykta

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAKLYKTA 1900-talets slut, 6 kantig, gulmetall samt glas, höjd ca 38, diamater ca 30 cm

Ytslitage, ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen

760322

2020-04-14