Ragnar Hult oljemålning

Ragnar Hult oljemålning
Ragnar Hult oljemålning
Ragnar Hult oljemålning
Ragnar Hult oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

RAGNAR HULT (1916-1986): landskapsmotiv, signerad a tergo Ragnar Hult, olja på duk, utställningsetikett från
Liljevachs Konsthall, ca 85x65 cm

Zustandsbeschreibung

760329

2020-04-14