Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
RAGNAR HULT (1916-1986): landskapsmotiv, signerad a tergo Ragnar Hult, olja på duk, utställningsetikett från
Liljevachs Konsthall, ca 85x65 cm
Zustandsbeschreibung
760329
2020-04-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner