Blå blomst kaffeservis
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KUNGLIG DANSK (30) "Blå Blomst", kaffeservis, 13 kaffekoppar, 13 assietter, 1 gräddkanna, 1 snäckformat serveringsfat, 1 sockerskål utan lock, 1 sockerskål med lock,
NAgg förekommer, bruks och åldersrelaterat slitage
760342
2020-04-14