Blå blomst kaffeservis

Blå blomst kaffeservis
Blå blomst kaffeservis
Blå blomst kaffeservis
Blå blomst kaffeservis
Blå blomst kaffeservis
Blå blomst kaffeservis
Blå blomst kaffeservis
Blå blomst kaffeservis
Blå blomst kaffeservis
Blå blomst kaffeservis

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

KUNGLIG DANSK (30) "Blå Blomst", kaffeservis, 13 kaffekoppar, 13 assietter, 1 gräddkanna, 1 snäckformat serveringsfat, 1 sockerskål utan lock, 1 sockerskål med lock,

NAgg förekommer, bruks och åldersrelaterat slitage

760342

2020-04-14