Axel Olson oljemålning

Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Stadsvy, signerad Axel Olson, blandteknik/olja på duk, ca 24x35 cm

760344

2020-04-12