Spegel i karl Johanstil

Spegel i karl Johanstil
Spegel i karl Johanstil
Spegel i karl Johanstil
Spegel i karl Johanstil
Spegel i karl Johanstil
Spegel i karl Johanstil

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

SPEGEL, 1900-talets första hälft, karl johanstil, mahogny, ca 106x43 cm

Visst slitage

760347

2020-04-14