Sängbord nyrenässans

Sängbord nyrenässans
Sängbord nyrenässans
Sängbord nyrenässans
Sängbord nyrenässans
Sängbord nyrenässans
Sängbord nyrenässans
Sängbord nyrenässans
Sängbord nyrenässans
Sängbord nyrenässans
Sängbord nyrenässans

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTDUKSBORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat i valnöt, profilerad stenskiva, svarvade dragknoppar, höjd ca 78, 37x37 cm

Brukslitage, skivan med smärre fläckar

760370

2020-04-16