Spegelbord

Spegelbord
Spegelbord
Spegelbord
Spegelbord
Spegelbord
Spegelbord
Spegelbord
Spegelbord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGELBORD 3 st (2+1), höjd ca 45, 51x81 cm, höjd 51 cm, 91x151 cm

slitage, skador/avslag

760376

2020-04-15