Lars Jonsson litografi

Lars Jonsson litografi
Lars Jonsson litografi

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Fisktärna, signerad samt E A, ca 41x60 cm

760378

2020-04-14