Skrivbord med lös hurts

Skrivbord med lös hurts
Skrivbord med lös hurts
Skrivbord med lös hurts
Skrivbord med lös hurts
Skrivbord med lös hurts
Skrivbord med lös hurts
Skrivbord med lös hurts
Skrivbord med lös hurts
Skrivbord med lös hurts
Skrivbord med lös hurts
Skrivbord med lös hurts
Skrivbord med lös hurts
Skrivbord med lös hurts
Skrivbord med lös hurts
Skrivbord med lös hurts
Skrivbord med lös hurts
Skrivbord med lös hurts
Skrivbord med lös hurts
Skrivbord med lös hurts
Skrivbord med lös hurts

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1930-tal, bonad björk med svart skiva, lös hurts, kromade handtag med bakelit, höjd ca 75, 140x70 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre skador

760385

2020-04-17