Philip von Schantz akvarell

Philip von Schantz akvarell
Philip von Schantz akvarell
Philip von Schantz akvarell
Philip von Schantz akvarell
Philip von Schantz akvarell
Philip von Schantz akvarell

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Vinbär i kopp, signerad samt daterad 82, ca 30x24 cm

760387

2020-04-14