Hans Arnold litografi

Hans Arnold litografi
Hans Arnold litografi
Hans Arnold litografi
Hans Arnold litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS ARNOLD (1925-2010): "Som Fan läser bibeln", signerad Hans Arnold, färglitografi, provtryck, tryckmått ca 48x37,5 cm

760388

2020-04-14