Erik B Gustavsson olja på pannå

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

ERIK B GUSTAVSSON (1913-2005) motiv med väg i landskap, olja på pannå, signerad och daterad -49, 31x42 cm.

Helhetsintrycket gott.

760406

2020-04-20