Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
ERIK B GUSTAVSSON (1913-2005) motiv med väg i landskap, olja på pannå, signerad och daterad -49, 31x42 cm.
Helhetsintrycket gott.
760406
2020-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här