Slaglåspistol

Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SLAGLÅSPISTOL, sk. Weinbergare, dubbelpipig s/s, Tyskland 1800-talets slut, stämplad med tillverkningsnummer 29, längd ca 20 cm

höger hane hakar upp sig i båda lägen , vänster hane i bakre läget

760413

2020-04-16