Resekoffert
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
RESEKOFFERT stomme av trä, klädd med väv, bemålad, 1900-talets början, med reseetiketter bl a "Grand Hotell Albäck Mölle Schweden", handtag av läder, monogrammärkt FB
slitage, nyckel saknas
760432
2020-04-15