Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MANNE HALLENGREN (1875-1951): Vy mot Södermalm med Högalidskyrkan, signerad M Hallengren, olja på duk, ca 88x129 cm
Smärre krackeleringar
760436
2020-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här