Manne Hallengren oljemålning

Manne Hallengren oljemålning
Manne Hallengren oljemålning
Manne Hallengren oljemålning
Manne Hallengren oljemålning
Manne Hallengren oljemålning
Manne Hallengren oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MANNE HALLENGREN (1875-1951): Vy mot Södermalm med Högalidskyrkan, signerad M Hallengren, olja på duk, ca 88x129 cm

Smärre krackeleringar

760436

2020-04-14