Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
800 SEK
MARIA BOCZEWSKA (född 1940): Motiv från Södermalm, signerad Maria Boczewska, olja på duk, ca 20x23 cm
760457
2020-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här