Oscar Reutersvärd färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reutersvärd, numrerad 101/125, färglitografi, ca 35 x 54 cm

760477

2020-04-15