Oscar Reutersvärd färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Komposition, signerad Oscar Reutersvärd och épreuve d´artiste, färglitografi ca 34 x 43 cm

760478

2020-04-15