Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GEMLA MÖBLER, stolar, 8 st., brunbetsade, 1900-talets första hälft, rygg med 5 spjälor, sitsar av grönt skinn, stämpelmärkta, sitthöjd 46, sittdjup 39 cm
Åldersrelaterat bruksslitage
760506
2020-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här