Gemla möbler stolar

Gemla möbler stolar
Gemla möbler stolar
Gemla möbler stolar
Gemla möbler stolar
Gemla möbler stolar
Gemla möbler stolar
Gemla möbler stolar
Gemla möbler stolar

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GEMLA MÖBLER, stolar, 8 st., brunbetsade, 1900-talets första hälft, rygg med 5 spjälor, sitsar av grönt skinn, stämpelmärkta, sitthöjd 46, sittdjup 39 cm

Åldersrelaterat bruksslitage

760506

2020-04-12