Roger Risberg litografi

Roger Risberg litografi
Roger Risberg litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROGER RISBERG (född 1956): "Måna Lisa" monogramsignerad RR samt numrerad 26/30, färglitografi, bladmått ca 59,5x44 cm

löst blad

760514

2020-04-14