Roger Risberg litografi

Roger Risberg litografi
Roger Risberg litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROGER RISBERG (född 1956): figur med hatt monogramsignerad RR samt numrerad 21/30, färglitografi, bladmått ca 59,5x44 cm

Löst blad, hanteringsveck samt mindre smutsmärken

760515

2020-04-14