Montana skåp på hjul
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER J. LASSEN (1930-2019), "Montana", skåpmodul, skåpsdel invändigt med hyllplan flankerad av fyra lådor, lackerad MDF, på hjultrissor, höjd ca 55, 70x38 cm
Obetydligt slitage, smärre repor på sidan
760517
2020-04-14