Montana skåp på hjul

Montana skåp på hjul
Montana skåp på hjul
Montana skåp på hjul
Montana skåp på hjul
Montana skåp på hjul
Montana skåp på hjul
Montana skåp på hjul
Montana skåp på hjul
Montana skåp på hjul
Montana skåp på hjul
Montana skåp på hjul
Montana skåp på hjul

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER J. LASSEN (1930-2019), "Montana", skåpmodul, skåpsdel invändigt med hyllplan flankerad av fyra lådor, lackerad MDF, på hjultrissor, höjd ca 55, 70x38 cm

Obetydligt slitage, smärre repor på sidan

760517

2020-04-14