Karmstol samt stol
2020-04-14
760534
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR, 3 st, omkring 1800-talets slut, karl johanstil, björk, löstagbar sits, svarvade ben, ryggbricka med träskuren samt genombruten dekor, sitthöjd ca 45 cm
Brukslitage