Klubbat för:
16 500 SEK
15 000 SEK
SKULPTUR, "Look at my legs", design RR Sweden, Helsingborg, grönpatinerad brons, i form av gymnastiserande groda, signerad R+R, bredd 93 cm, total höjd inkl sockel 62 cm.
Ytslitage.
760539
2020-04-20