Oljemåning med kattmotiv

Oljemåning med kattmotiv
Oljemåning med kattmotiv
Oljemåning med kattmotiv
Oljemåning med kattmotiv
Oljemåning med kattmotiv
Oljemåning med kattmotiv

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVETOSLAV NOVOSSADIOUK (född 1971): "Cats on the Grand Piano", monogramsignerad NS, olja på duk, ca 70x69 cm, oramad

760540

2020-04-14