Lollipop bord Karl Andersson & Söner
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MALIN LUNDMARK, "Lollipop", bord, formgiven 2019, för Karl Andersson & Söner, foten av grålackerad metall, bordsskivan i grålackerad trä, höjd ca 51, diameter ca 29 cm
Obetydligt slitage, smärre repor
760557
2020-04-14