Sideboard Nils Jonsson

Sideboard Nils Jonsson
Sideboard Nils Jonsson
Sideboard Nils Jonsson
Sideboard Nils Jonsson
Sideboard Nils Jonsson
Sideboard Nils Jonsson
Sideboard Nils Jonsson
Sideboard Nils Jonsson
Sideboard Nils Jonsson
Sideboard Nils Jonsson

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS JONSSON, "Arild", sideboard, Troeds, 1960-tal, ekfanér, skjutdörrar vid sidor samt centralt med 4 lådor, brännmärkt, höjd ca 78, 190x45 cm, nyckel finns

Bruksslitage

760576

2020-04-14