Byrå Louis Seizestil
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, omkring mitten av 1900-talet, louis Seizestil, fanerad med fletalet träslag, bl.a i mahogny samt riopalisander, väld form, skåpdörr med figurscen, beslag i bronserad metall, skiva i komposit med iinslag av marmor, höjd ca 100, 71x112 cm, nyckel finns
CITES-intyg för Riopalisander finns att hämta vid utlämningen
Bruksslitage
760580
2020-04-14