Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NOBURO NAKAMURA, "Hjo", gungstol, för IKEA, 1970/80-tal, stomme av förkromad metall, sits av kanvas med lös dyna klädd med skinn, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage
760583
2020-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här