Fåtöljer samt soffbord bambu rotting
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER samt SOFFBORD, 3 dlr, 1980/90-tal, bestående av 1-par fåtöljer samt 1 soffbord, stomme i bambu med rotting, soffbord med blästrat glas, höjd på bord ca 58, 97x60 cm, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, väderpatina
760585
2020-04-14