Fåtöljer samt soffbord bambu rotting

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJER samt SOFFBORD, 3 dlr, 1980/90-tal, bestående av 1-par fåtöljer samt 1 soffbord, stomme i bambu med rotting, soffbord med blästrat glas, höjd på bord ca 58, 97x60 cm, sitthöjd ca 40 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, väderpatina

760585

2020-04-14