Ed Finnell fotografi föreställande Paul McCartney

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Paul McCartney, Wings Over America Tour, Los Angeles, 21 Juni 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 5/50, analogt fotografi, ca 50,5x40,5 cm

Oramat fotografi

760599

2020-04-15