Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
FÅGELBUR, 1900-talet andra hälft, höjd ca 62, diamater ca 40 cm
Ingår i temaauktionen "Vårkänslor i ditt hem"
Bruksslitage
760616
2020-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här