Fågelbur

Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

FÅGELBUR, 1900-talet andra hälft, höjd ca 62, diamater ca 40 cm

Ingår i temaauktionen "Vårkänslor i ditt hem"

Bruksslitage

760616

2020-04-27