Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): Utan titel, skulptur, signerad JL SANCHEZ, numrerad 1000/774, brons, svart sockel, total höjd ca 9 cm
sockel med repor
760623
2020-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här