José Luis Sanchez Skulptur

José Luis Sanchez  Skulptur
José Luis Sanchez  Skulptur
José Luis Sanchez  Skulptur
José Luis Sanchez  Skulptur
José Luis Sanchez  Skulptur
José Luis Sanchez  Skulptur
José Luis Sanchez  Skulptur
José Luis Sanchez  Skulptur
José Luis Sanchez  Skulptur
José Luis Sanchez  Skulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

5 000 SEK

JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): Utan titel, skulptur, signerad JL SANCHEZ, numrerad 1000/774, brons, svart sockel, total höjd ca 9 cm

sockel med repor

760623

2020-04-17