Serge Charchoune Färglitografi
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SERGE CHARCHOUNE (Ryssland/Frankrike,1888-1975): komposition, signerad S Charchoune, oramat blad, numrerad 29/75, motivmått ca 41,5x41
Kuntoraportti
760626
Päivämäärä:
2020-04-17