Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUY ODON (Guy Houdouin): "Overnight", carborundumetsning i färg, signerad, daterad 2000 och numrerad 6/20, oramat blad, bladstorlek ca 63 x 90 cm
760630
2020-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här