Guy Odon carborundumetsning

Guy Odon carborundumetsning
Guy Odon carborundumetsning
Guy Odon carborundumetsning
Guy Odon carborundumetsning
Guy Odon carborundumetsning
Guy Odon carborundumetsning
Guy Odon carborundumetsning
Guy Odon carborundumetsning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUY ODON (Guy Houdouin): "Overnight", carborundumetsning i färg, signerad, daterad 2000 och numrerad 6/20, oramat blad, bladstorlek ca 63 x 90 cm

760630

2020-04-18