Snedklaffssekretär
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEKRETÄR med snedklaff, 1800-talets andra hälft, fanérad med björk och masur, inredd med lådor och fack, delvis med intarsia, höjd ca 105, 77x45 cm, nyckel finns
Bruksslitage, fanérskador, fuktskador, lagningar förekommer
760644
2020-04-13