Snedklaffssekretär

Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR med snedklaff, 1800-talets andra hälft, fanérad med björk och masur, inredd med lådor och fack, delvis med intarsia, höjd ca 105, 77x45 cm, nyckel finns

Bruksslitage, fanérskador, fuktskador, lagningar förekommer

760644

2020-04-13