Tavla nakenstudie Bertola

Tavla nakenstudie Bertola
Tavla nakenstudie Bertola
Tavla nakenstudie Bertola
Tavla nakenstudie Bertola
Tavla nakenstudie Bertola
Tavla nakenstudie Bertola
Tavla nakenstudie Bertola
Tavla nakenstudie Bertola
Tavla nakenstudie Bertola
Tavla nakenstudie Bertola

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Nakenstudie, signerad Bertola, kol på papper bredd 100,

Skador på papper

760649

2020-04-19