Bertil Fridhagen sideboard Bodafors
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, "Variett 9-132", sideboard, för Bodafors, fanerat i teak, massiva teakben, 4 lådor samt skåpdel med skjutdörrar, grönmålad inredning med 1 hyllplan, brännmärkt "Bodafors Design B Fridhagen Made in Sweden 1963", höjd ca 75, 150 x 46 cm
Bruksslitage, draghandtag något lösa,
760651
2020-04-14