Bertil Fridhagen sideboard Bodafors

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, "Variett 9-132", sideboard, för Bodafors, fanerat i teak, massiva teakben, 4 lådor samt skåpdel med skjutdörrar, grönmålad inredning med 1 hyllplan, brännmärkt "Bodafors Design B Fridhagen Made in Sweden 1963", höjd ca 75, 150 x 46 cm

Bruksslitage, draghandtag något lösa,

760651

2020-04-14