Fåtölj chesterfield stil

Fåtölj chesterfield stil
Fåtölj chesterfield stil
Fåtölj chesterfield stil
Fåtölj chesterfield stil
Fåtölj chesterfield stil
Fåtölj chesterfield stil

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, chesterfield-stil, 1900-talets slut, löstagbar plymå, klädd i flammigt oxblodsfärgat konstskinn, djuphäftat, sitthöjd ca 40, bredd 103 cm

Bruksslitage

760652

2020-04-14