Joachim Åkerman
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JOACHIM ÅKERMAN, (3) Föreläsningar i Kemisk technologi, I-II, Stockholm 1832, ANDERS BOTIN, "Beskrifning om swenska hemman och jorda-gods I, Stockholm, samtida hfrbd
Böckerna är utrangerade från Gävle stadsbibliotek
Slitage, fläckar, påskrifetr, stämplar, ej genomgångna
760664
2020-04-17