Joachim Åkerman

Joachim Åkerman
Joachim Åkerman
Joachim Åkerman
Joachim Åkerman

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOACHIM ÅKERMAN, (3) Föreläsningar i Kemisk technologi, I-II, Stockholm 1832, ANDERS BOTIN, "Beskrifning om swenska hemman och jorda-gods I, Stockholm, samtida hfrbd

Böckerna är utrangerade från Gävle stadsbibliotek

Slitage, fläckar, påskrifetr, stämplar, ej genomgångna

760664

2020-04-17